Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczeń szarpał się z nauczycielką? Prokuratura zajmuje się sprawą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2016 r. o 16:36 Powrót do artykułu
Nie mylisz sie jak ktos napisal wstyd dla doroslych z taka glupota do sadu powinni sami zaplacic i poniesc kare dla nauczyciela pochwala jestem z niej dumna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Tereni. Zgadzam się i masz rację, to co teraz dzieci i młodzież przy akceptacji rodziców wyczynia  z nauczycielami to przechodzi ludzkie pojęcie. Ale czy o taką wspólpracę rodziców i nauczycieli chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzę po wnuczkę do szkoły i tak z obserwacji niektórych dzieci i ich rodziców oraz po przeczytaniu tego artykułu to niedługo nauczyciele nie będą mieli nic do powiedzenia. Jak tak dalej będzie się traktować nauczycieli to prawdopodobnie rolę nauczania i wychowania szkolnego mogą przejąć niektóre mamuśki? A co na to Rada Miasta należałoby pomóc dzielnej nauczycielce aby w przyszłości Puławy były może bezpieczne???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy uczeń szarpał się z nauczycielką? Napewno bez zdania racji nie reagowała. A może gdyby nie jej reakcja to skąd wiadomo co by się mogło wydażyć. Ale żeby się tym zajmowała Prokuratura czy nie można inaczej? BRAWO PANI TAKICH ODWAŻNYCH PEDAGOGÓW POTRZEBA WIĘCEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani babciu Zniesmaczona pani jako ta wychowana w głębokiej komunie z pewnością też by chciała, aby pani wnuki jedyny słuszny przywódca wychowywał? Pani pewnie z tych co w 12.03.1956 w rozpaczy była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie- komu tak bardzo zależało na oczernieniu tej nauczycielki?? Hmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi internauto mój przeciwniku ale ja nie z tego rocznika ale z komuny i co z tego? Za moich czasów do takich sytuacji nie dochodziło bo dziecko miało szacunek do rodziców i nauczycieli. A teraz o czym to świadczy bo niektórzy nie mają prawidłowych wzorców z domu co się przedkłada w środowisku szkolnym i lokalnym czy nie mam racji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne skoro rodzic nie zgłasza pretensji o tą sytuację, to pewnie jakaś życzliwa koleżanka doniosła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
Drogi internauto mój przeciwniku ale ja nie z tego rocznika ale z komuny i co z tego? Za moich czasów do takich sytuacji nie dochodziło bo dziecko miało szacunek do rodziców i nauczycieli. A teraz o czym to świadczy bo niektórzy nie mają prawidłowych wzorców z domu co się przedkłada w środowisku szkolnym i lokalnym czy nie mam racji???
Za to wzorce zapewme wg pani w prezydencie i premierze, a najbardziej Jarosławie, którzy chcą nasze dzieci wychowywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie panie uczycielki w nerwach bo reforma edukacji je obejmie zwolnieniem. Tak więc metoda podpier..dalania zastosowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tu polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pani babciu Zniesmaczona pani jako ta wychowana w głębokiej komunie z pewnością też by chciała, aby pani wnuki jedyny słuszny przywódca wychowywał? Pani pewnie z tych co w 12.03.1956 w rozpaczy była.
Za to ty zapewne z tych co swoich tłumoków wychować nie potrafią na cywilizowanych, kulturalnych ludzi i hodują zwykłe bydło. Pogratulować dobrego samopoczucia. Bacik przydałby się i na rozwydrzone bachory i takich durnych rodziców...a właściwie rozsiewaczy gów...nych genów jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłęd jakiś. Ludzie zachowują się jak jaskiniowcy, dzieci wychowują jak głupawe pępki świata, a z drugiej strony doszukują się w zachowaniu nauczycielki co najmniej pastwienia się nad uczniem za to, że może krzyknęła. Myślę sobie, że jakbyśmy wrócili do normalnych czasów, kiedy dzieci się wychowywało, gdzie rodzic i nauczyciel cieszyli się szacunkiem dzieci to i rodziców i tych nauczycieli dzisiaj skazałoby się na dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać niewspółmierna i niedekeatna reakcja marszałka Sejmu na slowa posla Szczerby "kochany panie Marszałku", szybko znalazła nasladowczynie w SP nr 10 w Puławach gdy tylko ta dojrzała ucznia 1 klasy gimnazjum rozkochanego w gpniacej go koleżance. I co ci biedni nauczyciele będą robić po reformie oświaty, z kim się będą szarpać i tracić cenne zdrowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODPIS masz rację. Jest jedno krzesło a dwie osoby chętne, poza tym widać że dyrektor za wszelką cenę chce się pozbyć pracownika ale nie pomyślał że takie zachowanie może mu się czkawką odbić. Ta sytuacja jest bardzo naciągana a uczeń i jego tata tylko kartą przetargową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle szum o nic bo jakaś idiotka zgłosiła do prokuratury tak błahą sprawę którą można było wyjaśnić "prywatnie". i zamiast ścigać prawdziwych przestępców to prokuraytury ***relami się zajmują przez takich nadgorliwców.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem zeby to tata zgosil dzieje sie krzywda dziecku ok ale nie rozumiem anonim od kogos kto zyje wokol nas i wtraca sie w zycie powinna ta pani sie ujawnic nie ma odwagi ja chcialabym sie dowiedziec kto to byl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne są to czasy żeby po szarpaninie dwóch gówniarzy pisać artykuł. Widać Redaktorzy już nie mają o czym pisać, jak chodziłem do szkoły Bójka szarpanina była na porządku dziennym. I pamiętam że podstawówka wtedy była z liceum, i nie raz dostałem po gębie od licealisty. I mam to szczęście że nie jest łajzą taka jak współczesna młodzież, tylko umie się obronić jak mnie ktoś za atakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzenie (świadome ) w błąd Prokuratury jest ścigane z urzędu. I oby tak sie stało w tym przypadku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...